Kafedra xodimlari

Bazarov Dilshod Rayimovich

Kafedra mudiri ,t.f.d., professor

Теl.:  +998712371957

Email: d.bazarov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Kan Eduard Klimentiyevich

Texnika fanlari nomzodi, dotsent

Теl.:  +998712371957

Email: e.kan@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Ergashev Rustam Raximovich

Texnika fanlari nomzodi, dotsent

Теl.:  +998712371957

Email: r.ergashev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Uralov Baxtiyor Raxmatullayevich

Texnika fanlari nomzodi, dotsent

Теl.:  +998712371957

Email: b.uralov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Shoazizov Farrux Shoakbarovich

texnika fanlari nomzodi, dotsent

Тел.:  +998712371957

Email: f.shoazizov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Xidirov Sanʼatjon Quchqorovich

PhD, dotsent

Теl.:  +998712371957

Email: s.xidirov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Norqulov Bexzod Eshmirzaevich

PhD, dotsent

Теl.:  +998712371957

Email: b.norqulov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Ikramov Nazir Muminjanovich

Texnika fanlari nomzodi, dotsent

Теl.:  +998712371957

Email: n.ikramov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Artikbekova Fotima Kuchkarovna

Suv energiyasi va nasos stansiyalaridan foydalanish kafedrasi assistenti

Теl.:  +998712371957

Email: f.ortiqbekova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Azimov Azam Ismailovich

Suv energiyasi va nasos stansiyalaridan foydalanish kafedrasi assistenti

Теl.:  +998712371957

Email: a.azimov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Berdiyev Mustafo Saidaxmatovich

Suv energiyasi va nasos stansiyalaridan foydalanish kafedrasi assistenti

Теl.:  +998712371957

Email:  m.berdiev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Shodiyev Bobur Nurmaxamat oʻgʻli

Suv energiyasi va nasos stansiyalaridan foydalanish kafedrasi assistenti

Теl.:  +998712371957

Email: b.shodiev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Voxidov Oybek Farxodjon oʻgʻli

Suv energiyasi va nasos stansiyalaridan foydalanish kafedrasi stajor-o'qituvchi

Теl.:  +998712371957

Email: o.voxidov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz