Kafedra xodimlari

Mirsaidov Mirziyod

kafedra mudiri,. Texnika fanlari doktori, professor

Tel.: +99871-237-09-71

Email: m.mirsaidov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Mavlonov Toʻlqin

Texnika fanlari doktori, professor

Теl.: +99871-237-09-81

Email: t.mavlonov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Abduvaliyev Abduqaxxor

Texnika fanlari doktori, katta ilmiy xodim

Теl.: +99871-237-09-81

Email: a.abduvaliev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Husanov Qaxramon

Fizika-matematika fanlari nomzodi, dotsent

Теl.: +99871-237-09-81

Email: q.husanov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Yuldoshev Baxtiyor Shodmonovich

PHP dosent

Теl.: +99871-237-09-81

Email: b.yuldashev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Urinov Baxtiyor Xamidovich

Nazariy va qurilish mexanikasi kafedrasi katta o'qituvchisi

Теl.: +99871-237-09-81

Email: b.urinov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Xudaynazarov Sherzod Ochilovich

texnika fanlari nomzodi, dotsent

Теl.: +99871-237-19-81

Email: sh.xudaynazarov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Toshmatov Elyor Sobirovich

Nazariy va qurilish mexanikasi kafedrasi assistenti

Теl.: +99871-237-09-81

Email:  e.toshmatov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Yarashov Javlonbek Adamboyevich

Nazariy va qurilish mexanikasi kafedrasi assistenti

Теl.: +99871-237-09-81

Email:  j.yarashov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Noʻmonov Axrorbek Toxirjon oʻgʻli

Nazariy va qurilish mexanikasi kafedrasi assistenti

Теl.: +998994811470

Email:  a.nomonov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Turajonov Qodirjon Murodjon oʻgʻli

Nazariy va qurilish mexanikasi kafedrasi assistenti

Теl.: +99871-237-09-81

Email: q.turajonov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Xamidov Saidjon Sobitjon oʻgʻli

Nazariy va qurilish mexanikasi kafedrasi assistenti

Теl.: +998909480092

Email:  s.xamidov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Hazratqulov Islomjon Obid o'g'li

Nazariy va qurilish mexanikasi kafedrasi stajyor-o‘qituvchisi

Тел.: +998909480092

Email: i.hazratqulov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz