Kafedra xodimlari

Bakiyev Masharif Ruzmetovich

kafedrasi mudiri, texnika fanlari doktori, professor

Tel.:  +99871-237-19-32

Email: m.bakiev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Yangiyev Asror Abdixamidovich

texnika fanlari doktori, professor

Tel.:  +99871-237-22-36

Email: a.yangiev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Raxmatov Norqobul

texnika fanlari nomzodi, dotsent

Теl.:  +99871-237-22-36

Email: n.rahmatov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Kadirova Mukaddas Abduraxmonovna

texnika fanlari nomzoti, dotsent

Tel.:  +99871-237-22-36

Email: mg.kadirova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Kodirov Odil

texnika fanlari nomzodi, dotsenti

Tel.:  +99871-237-22-36

Email: o.kodirov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Kaxxorov Oʻktam

PhD, dotsent

Tel.:  +99871-237-19-32

Email: u.kaxxorov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Maalem Nureddin

texnika fanlari nomzodi, dotsent

Теl.:  +99871-237-19-32

Email: n.maalem@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Adjimuratov Dilmurat Serikxanovich

Gidrotexnika inshootlari va muxandislik konstruksiyalari kafedrasi PhD, Katta oʻqituvchi

Теl.:  +99871-237-19-32

Email: d.adjimuratov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Muslimov Turavoy Djurayevich

Gidrotexnika inshootlari va muxandislik konstruksiyalari kafedrasi katta oʻqituvchisi

Tel.:  +99871-237-19-32

Email: t.muslimov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Ibraymov Ashik-Mamut

Gidrotexnika inshootlari va muxandislik konstruksiyalari kafedrasi katta oʻqituvchisi

Tel.:  +99871-237-19-32

Email: a.ibraymov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Yakubov Kuvonchbek Tajibayevich

Gidrotexnika inshootlari va muxandislik konstruksiyalari kafedrasi Katta oʻqituvchi

Теl.: +99871-237-19-32

Email: k.yakubov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Xalimbetov Azat Bayramovich

Gidrotexnika inshootlari va muxandislik konstruksiyalari kafedrasi assistent

Tel.:  +99871-237-22-36

Email: a.khalimbetov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Djabborova Shaxnoza Akromjonovna

Gidrotexnika inshootlari va muxandislik konstruksiyalari kafedrasi assistent

Tel.:  +99871-237-19-32

Email: sh.djabborova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Hasanov Hojiakbar Hamzayevich

Gidrotexnika inshootlari va muxandislik konstruksiyalari kafedrasi assistent

Теl.:  +99871-237-19-32

Email: kh.khasanov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Jahonov Azizjon Abujalil oʻgʻli

Gidrotexnika inshootlari va muxandislik konstruksiyalari kafedrasi assistent

Теl.:  +99871-237-19-32

Email: a.jahonov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


 Vafoyeva Ozoda Safoyevna

Gidrotexnika inshootlari va muxandislik konstruksiyalari kafedrasi assistent

Теl.:  +99871-237-19-32

Email: o.vafoeva@tiiame.uz

staff.tiiame.uz